13th August 10:52pm (GMT-5)

Taça Ekstra Bladet Taça Ekstra Bladet

Acabado

01.07.2020

10.06.2020

T 10/06 14:45 AaB Futebol 2 3-2 AGF Aarhus 2 [1-0] ( Pred H2H )
T 10/06 12:00 SønderjyskE 3 2-1 AC Horsens [0-0] ( Pred H2H )

05.03.2020

T (P) 05/03 14:00 AC Horsens 3 1-1 Silkeborg 4 [1-0] ( Pred H2H )
T 05/03 11:45 Randers 2 1-2 SønderjyskE 3 [1-0] ( Pred H2H )

04.03.2020

T 04/03 12:30 AaB Futebol 4 2-0 Copenhaga 2 [1-0] ( Pred H2H )

03.03.2020

27.11.2019

T 27/11 12:00 HB Køge 1 0-3 AaB Futebol 1 [0-1] ( Pred H2H )

06.11.2019

T 06/11 12:00 Fremad Amager 0-3 AC Horsens 2 [0-1] ( Pred H2H )

31.10.2019

T 31/10 15:15 AGF Aarhus 2 1-0 Odense FC [0-0] ( Pred H2H )

30.10.2019

T 30/10 15:00 Brondby 0-1 SønderjyskE 3 [0-0] ( Pred H2H )
T 30/10 14:00 Viby 1 3 0-2 Randers 1 2 [0-0] ( Pred )

29.10.2019

11.10.2019

T (TE) 11/10 12:30 Fredericia 2 3-4 Silkeborg 4 ( Pred H2H )

09.10.2019

03.10.2019

02.10.2019

01.10.2019

T 01/10 10:00 Viby 3 1-0 Vanlose 1 5 ( Pred )

26.09.2019

25.09.2019

T (TE) 25/09 13:30 Skive 2 2-3 Brondby 2 ( Pred H2H )
T (TE) 25/09 12:00 Akademisk 3 3-1 Viborg FF 1 ( Pred H2H )

24.09.2019

11.09.2019

T (TE) 11/09 11:15 Marstal Rise 2-6 AGF Aarhus 3 ( Pred )

10.09.2019

T 10/09 13:00 Vendsyssel 1-0 Vejle ( Pred H2H )

05.09.2019

04.09.2019

T 04/09 11:15 Avarta 1 2-1 Frem 2 ( Pred H2H )

03.09.2019

T 03/09 13:00 FB 2-3 Vanlose ( Pred H2H )
T 03/09 12:59 FB 4 2-3 Vanlose 1 3 ( Pred H2H )
T 03/09 11:15 Fuglebakken 0-3 Viby ( Pred H2H )

28.08.2019

T (TE) 28/08 13:00 Bronshoj 1 2 1-2 Hvidovre IF ( Pred H2H )

14.08.2019

13.08.2019

08.08.2019

T 08/08 12:00 Lystrup 1-16 Skive ( Pred )

07.08.2019

T (TE) 07/08 12:00 FB 2 3-2 Kfums Boldklub 1 3 ( Pred )
T 07/08 12:00 Alleso GF 0-6 Vejle 1 ( Pred H2H )
T 07/08 12:00 Dalum 2 0-3 Kolding 1 ( Pred H2H )

06.08.2019

T (TE) 06/08 12:30 Fuglebakken 3-1 Vatanspor
T (TE) 06/08 12:30 Jammerbugt 3 1-2 Viborg FF 2 ( Pred H2H )
T (TE) 06/08 12:30 Oure 2 0-1 Middelfart G&BK 2 ( Pred H2H )
T (TE) 06/08 12:00 Vildbjerg 2 2-3 Vejgaard 1 ( Pred )
T 06/08 12:00 Sunshine 1 0-3 Frem 3 ( Pred )
T (P) 06/08 12:00 BK Chang 2-2 Sonderborg

17.05.2019

T (P) 17/05 11:00 Midtjylland 2 1-1 Brondby 1 [1-1] ( Pred H2H )

04.04.2019

T 04/04 13:30 Brondby 1 3 1-0 AaB Futebol 2 [1-0] ( Pred H2H )

03.04.2019

T 03/04 13:30 Midtjylland 4-0 Odense FC 1 [1-0] ( Pred H2H )

14.03.2019

13.03.2019

T 13/03 13:00 Kolding 2 0-2 Midtjylland 2 [0-1] ( Pred )

28.02.2019

T 28/02 13:00 Vendsyssel 2 0-2 Brondby 3 [0-1] ( Pred H2H )

27.02.2019

T (P) 27/02 13:00 Odense FC 2-2 Esbjerg fB FC [0-1] ( Pred H2H )

05.12.2018

22.11.2018

T 22/11 13:00 Marienlyst 3 1-4 Brondby 1 [1-3] ( Pred H2H )

07.11.2018

T (TE) 07/11 13:00 SønderjyskE 1 3 1-2 Esbjerg fB FC 2 [0-0] ( Pred H2H )

06.11.2018

T 06/11 11:30 Hobro IK 2-4 Odense FC 1 [0-1] ( Pred H2H )

01.11.2018

T 01/11 14:30 Midtjylland 2 2-0 Copenhaga 1 [1-0] ( Pred H2H )

31.10.2018

T 31/10 14:00 AaB Futebol 1-0 AC Horsens [0-0] ( Pred H2H )
T (TE) 31/10 14:00 Kolding 2 3-1 Vejle 1 4 [1-1] ( Pred H2H )
T 31/10 13:15 Næstved IF 2 2-1 AGF Aarhus 3 [1-1] ( Pred H2H )

10.10.2018

03.10.2018

27.09.2018

T 27/09 13:30 Hillerod 1-4 Brondby ( Pred )
T 27/09 10:45 Viby 0-3 Copenhaga ( Pred H2H )

26.09.2018

T (TE) 26/09 10:30 Dalum 1-2 Midtjylland ( Pred H2H )

25.09.2018

T (TE) 25/09 13:00 Kolding 2-1 Randers ( Pred H2H )

12.09.2018

T (P) 12/09 13:00 Viborg FF 1-2 Fredericia ( Pred H2H )
T (TE) 12/09 12:30 Hellerup IK 2-3 Nykøbing FC ( Pred H2H )

11.09.2018

T (TE) 11/09 13:30 Frem 3-4 Vejle ( Pred H2H )
T (P) 11/09 11:00 Naesby 1-2 Randers ( Pred )

06.09.2018

05.09.2018

T (P) 05/09 13:00 Helsingor 1-2 Næstved IF ( Pred H2H )
T 05/09 11:15 Egen 1-9 Vendsyssel ( Pred )
T 05/09 11:15 Egen Ui 1-9 Vendsyssel ( Pred )
T (TE) 05/09 11:15 Lyseng 1-2 Hobro IK ( Pred )
T 05/09 11:00 Bornholm 0-2 Hillerod ( Pred )
T 05/09 11:00 Bornholm 0-2 Hillerod ( Pred )

04.09.2018

T 04/09 11:15 Silkeborg 0-3 Kolding ( Pred H2H )
T (P) 04/09 11:15 Herlev 2-3 Marienlyst ( Pred H2H )
T 04/09 11:15 Viby 2-1 Skive ( Pred H2H )

15.08.2018

T 15/08 12:00 Hundested IK 2-2 Union ( Pred )
T 15/08 12:00 Greve 0-4 Roskilde ( Pred H2H )

14.08.2018

T (P) 14/08 13:00 Bjaeverskov IF 0-0 LUIF ( Pred )
T 14/08 12:00 Nakskov BK 1-3 Avarta ( Pred )
T 14/08 12:00 Rudersdal 0-4 Bornholm ( Pred )
T 14/08 12:00 Nakskov BK 1-3 Avarta ( Pred )
T 14/08 12:00 Rudersdal 0-4 Bornholm ( Pred )
T (TE) 14/08 12:00 Bramdrupdam Gif 3-2 Bih Odense ( Pred )

08.08.2018

T 08/08 12:00 Hirtshals 0-9 Brabrand ( Pred )
T 08/08 12:00 Humlebak 1-4 HB Køge ( Pred )
T 08/08 12:00 Hirtshals 0-9 Brabrand ( Pred )
T 08/08 12:00 SGI/SSK 2-2 Sydvest 05 ( Pred )
T 08/08 12:00 Humlebak 1-4 HB Køge ( Pred )
T (TE) 08/08 12:00 Nykøbing FC 1-0 Lyngby ( Pred H2H )
T (P) 08/08 12:00 Vejgaard 1-2 Aarhus Fremad ( Pred H2H )
T 08/08 12:00 Skovshoved 1-4 Frem ( Pred H2H )
T 08/08 12:00 B-1913 0-1 Kolding ( Pred H2H )
T 08/08 12:00 Ringkobing 1-5 Skive ( Pred H2H )
T 08/08 12:00 Dalum 3-1 Odder IGF ( Pred H2H )

07.08.2018

T 07/08 13:00 Foroyar 0-6 Hillerod ( Pred )
T 07/08 13:00 Norresundby 1-3 Viby ( Pred H2H )
T 07/08 12:00 Tjorring IF 0-1 Lyseng ( Pred )
T 07/08 12:00 Agerbaek 1-2 Naesby ( Pred )
T 07/08 12:00 Foroyar 0-6 Hillerod ( Pred )
T 07/08 12:00 Egen 0-0 Skanderborg ( Pred )
T 07/08 12:00 OKS 2-4 Marienlyst ( Pred H2H )
T 07/08 12:00 Herlev 5-1 Bronshoj ( Pred H2H )

10.05.2018

T 10/05 11:00 Brondby 3-1 Silkeborg ( Pred H2H )
T 10/05 11:00 Silkeborg 1-3 Brondby ( H2H )

26.04.2018

25.04.2018

12.04.2018

T (TE) 12/04 12:30 Hobro IK 3 1-2 Midtjylland 1 [0-0] ( Pred H2H )

11.04.2018

T 11/04 12:00 Fredericia 2 3-1 AaB Futebol 3 [3-0] ( Pred H2H )

05.04.2018

T (TE) 05/04 12:30 SønderjyskE 2 0-1 Brondby 2 [0-0] ( Pred H2H )

04.04.2018

T (TE) 04/04 12:00 Randers 3 1-3 Silkeborg 2 [1-1] ( Pred H2H )

04.02.2018

T 04/02 06:30 Copenhaga 0-1 Brondby ( Pred H2H )

06.12.2017

T (TE) 06/12 12:00 Silkeborg 2-1 Lyngby ( Pred H2H )

28.11.2017

21.11.2017

01.11.2017

26.10.2017

25.10.2017

11.10.2017

27.09.2017

21.09.2017

20.09.2017

T (P) 20/09 13:00 Hvidovre IF 0-1 Helsingor ( Pred H2H )
T 20/09 12:15 Skive 0-3 Copenhaga ( Pred H2H )
T 20/09 10:30 Greve 0-7 Midtjylland ( Pred )
T 20/09 10:30 Hedensted 1-3 Lyngby ( Pred )

19.09.2017

T 19/09 10:30 VB 1968 0-3 Jammerbugt ( Pred )

07.09.2017

T (TE) 07/09 13:30 Viborg FF 1-5 AaB Futebol ( Pred H2H )

06.09.2017

T (TE) 06/09 13:00 Vendsyssel 1-0 Brabrand ( Pred H2H )

05.09.2017

T 05/09 12:30 Husum BC 0-3 Helsingor ( Pred )

30.08.2017

T (TE) 30/08 13:00 HB Køge 4-3 Nykøbing FC ( Pred H2H )
T 30/08 11:30 RKG 1-8 Fredericia ( Pred )
T 30/08 11:30 RKG 1-8 Fredericia
T 30/08 11:30 Norresundby 2-3 Skive ( Pred H2H )
T (TE) 30/08 11:30 Varde 3-5 AC Horsens ( Pred )

29.08.2017

T 29/08 13:00 Kolding 0-1 Hobro IK ( Pred H2H )
T (TE) 29/08 12:30 Slagelse B&I 2-1 Akademisk ( Pred H2H )
T 29/08 11:30 VB 1968 1-0 Naesby ( Pred )
T 29/08 11:30 Agerbaek 2-7 Randers ( Pred )
T 29/08 11:30 Dalum 0-1 Odense FC ( Pred )
T (TE) 29/08 11:30 Aabyhoj 3-4 Middelfart G&BK ( Pred )
T 29/08 11:30 VB 1968 1-0 Naesby
T 29/08 11:30 Jammerbugt 3-1 Vejle ( Pred )

15.08.2017

T 15/08 12:15 Birkelse 1-3 Vejgaard ( Pred )

14.08.2017

09.08.2017

T (P) 09/08 13:30 Sunred Beach 2-2 CSC
T 09/08 12:30 Helsinge 0-2 HJK ( Pred )
T 09/08 12:30 DGL 2000 0-3 Brabrand ( Pred )
T 09/08 12:30 Lystrup 0-3 Vendsyssel ( Pred )
T 09/08 12:30 Alleso GF 0-3 Vejle ( Pred H2H )
T 09/08 12:30 Rishoj 0-6 Greve ( H2H )

08.08.2017

T 08/08 12:30 0-1 Fredensborg ( Pred )
T (TE) 08/08 12:30 Hirtshals 2-3 Kjellerup
T (TE) 08/08 12:30 B-1913 4-1 Sonderborg ( Pred H2H )
T 08/08 12:30 Kastrup 1-4 Akademisk ( Pred )
T 08/08 12:30 Tarnby FF 1-2 Bronshoj ( Pred )
T 08/08 12:30 Hvidovre IF 1-0 Frem ( Pred H2H )
T 08/08 12:00 Husum BC 1-0 Bornholm ( Pred )
T 08/08 12:00 Husum BC 1-0 Bornholm ( H2H )

25.05.2017

T 25/05 11:00 Copenhaga 3-1 Brondby ( Pred H2H )
T 25/05 10:00 Brondby 1-3 Copenhaga ( Pred H2H )

04.05.2017

02.05.2017

27.04.2017

13.04.2017

T (TE) 13/04 12:30 Randers 2-3 Brondby ( Pred H2H )

06.04.2017

05.04.2017

T 05/04 11:00 Randers 0-0 Brondby ( Pred H2H )

15.03.2017

08.03.2017

T 08/03 11:45 Marienlyst 1-4 Brondby ( H2H )

07.03.2017

02.03.2017

01.03.2017

28.02.2017

02.11.2016

27.10.2016

26.10.2016

T 26/10 14:15 Frem 1-2 Brondby ( Pred H2H )
T (P) 26/10 13:00 Marienlyst 3-2 Akademisk ( Pred H2H )

25.10.2016

T (TE) 25/10 09:15 Kjellerup 4-3 Lyngby ( Pred )

19.10.2016

13.10.2016

12.10.2016

T (TE) 12/10 13:00 Skive 1-3 Silkeborg ( Pred H2H )

11.10.2016

T (TE) 11/10 12:15 Hellerup IK 1-3 Randers ( Pred H2H )

07.09.2016

T 07/09 14:15 Vejle 0-4 Odense FC ( Pred H2H )

05.09.2016

31.08.2016

T 31/08 11:30 FB 1-3 Lyngby ( Pred )
T 31/08 11:30 Lystrup 2-6 Randers ( Pred )
T 31/08 11:30 B 1909 0-6 Skive ( Pred H2H )
T 31/08 11:30 OKS 0-2 Viborg FF ( Pred )
T (TE) 31/08 11:00 Lyseng 1-4 AC Horsens ( Pred )

30.08.2016

T 30/08 11:30 Dalum 0-1 Holbæk B&I ( Pred H2H )
T 30/08 11:30 Aabyhoj 0-9 Silkeborg ( Pred H2H )
T (TE) 30/08 11:30 VSK Aarhus 4-3 Kolding ( Pred )
T 30/08 11:30 Varde 1-2 Jammerbugt ( Pred H2H )
T 30/08 10:15 Bornholm 0-4 Frem ( Pred )
T 30/08 10:15 Bornholm 0-4 Frem ( H2H )

16.08.2016

T 16/08 12:15 CSC 2-6 Helsingor ( Pred )
T 16/08 12:15 Trelleborgs 1-3 Vejle ( Pred )
T 16/08 12:15 Tjareborg IF 1-3 Vejle ( Pred )
T 16/08 12:15 CSC 2-6 Helsingor

11.08.2016

10.08.2016

T 10/08 12:30 Logstor 0-4 Skive ( Pred )
T 10/08 12:30 BPI 0-3 Lystrup
T (TE) 10/08 12:30 Herlev 2-2 Hvidovre IF ( Pred H2H )
T 10/08 12:30 B 1909 1-0 Sonderborg ( Pred H2H )
T 10/08 12:30 Logstor 0-4 Skive
T 10/08 12:30 Aabyhoj 2-0 Skanderborg ( H2H )

09.08.2016

T (TE) 09/08 13:00 Holstebro 3-5 Lyseng ( Pred H2H )
T 09/08 12:30 NUBI 4-5 Jammerbugt ( Pred )
T (TE) 09/08 12:30 Morud IF 3-5 Otterup B&IK ( H2H )
T 09/08 12:30 OKS 2-1 Naesby ( Pred )
T (P) 09/08 12:30 Aarhus Fremad 1-1 VSK Aarhus ( H2H )
T 09/08 12:30 B-1913 0-4 Kolding ( Pred H2H )
T (TE) 09/08 12:30 Nubi 1939 4-5 Jammerbugt
T (TE) 09/08 12:30 Foroyar 1-2 VB 1968
T 09/08 12:30 Vanlose 3-4 Frem ( Pred H2H )
Mostre mais
Contacte-nos